Opcje przeglądania
Producenci

Wózek do malowania linii boiskowych

Nie masz gdzie przeprowadzić treningu ze swoimi małymi piłkarzami? A może chciałbyś w jakiś sposób urozmaicić swoje boisko, tak by wyglądało bardziej profesjonalnie? A może chcesz po prostu wprowadzić do swojego treningu kilka nowych ćwiczeń, do których będziesz potrzebować czegoś, co wyznacza miejsce. Wózek do malowania linii to sprzęt, który z pewnością ci się przyda. Dzięki niemu zaznaczysz na boisku równe linie, które z pewnością przysłużą się twojej drużynie.

Wózek do malowania linii boiskowych to naprawdę przydatny sprzęt, dzięki któremu odmienisz całkowicie wygląd swojego boiska. Dzięki niemu namalujesz każde potrzebne oznaczenie, jakie tylko przyjdzie ci do głowy. Twoi podopieczni będą w stanie wykonywać coraz to bardziej profesjonalne treningi, dzięki czemu rozwiną swoje umiejętności piłkarskie. Będą mogli ćwiczyć celne strzelanie, ponieważ będziesz w stanie namalować odpowiednie do tego celu linie. Dzięki tobie, te dzieci będą uczestniczyć w pełni profesjonalnych treningach!

Wózki do malowania linii kredą

Proponujemy ci także wózki do malowania linii kredą, które są niezwykle eleganckim wyjściem. Kreda jest bowiem doskonała do rysowania linii, ale także jest łatwa do zmazania. Posiadając ten praktyczny sprzęt, będziesz mógł malować linie w dowolnym miejscu na boisku. Ograniczać cię będzie wyłącznie twoja wyobraźnia. Dzięki nim sprawisz, że trening twoich podopiecznych będzie bardziej efektywny i przyniesie im więcej korzyści. A w dodatku twoje boisko będzie wyglądać naprawdę profesjonalnie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl